LPG OTO GAZ SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

ÜRÜN
VİDEOLARI
FİYAT
LİSTEMİZ
Servis ve Montaj Hizmetlerimiz....

    

Benzinli motorların LPG ile çalışmasını sağlayacak Otogaz Dönüşüm sistemleri üç ana grupta sınıflandırılmıştır.

1. Nesil dönüşüm sistemleri
Birinci nesil karbüratörlü araçlardır.Otogaz Dönüşüm sistemlerinin en basiti olan bu sistemde açık devreli LPG donanımı kullanılmaktadır.Yakıt tankından sıvı fazda alınan LPG,bir buharlaştırıcı (regülatör) yardımı ile emme manifoldunda yer alan bir gaz karıştırıcıya gönderilerek hava ile karıştırıldıktan sonra silindirlere yollanmaktadır. Basit olarak karbüratörlü araçlarda uygulanan sistem 1. Nesil Lpg Dönüşüm Sistemidir.

2. Nesil dönüşüm sistemleri
İkincil nesil yakıt püskürtmeli araçlardır.Bu dönüşüm sistemlerinde egzoz gazları içerisindeki oksijen miktarı ölçülerek elektronik kumanda ünitesi yardımı ile yakıt miktarı basınç düşürücüye uygun şekilde verilmektedir. Enjeksiyonlu sistemlerde için tasarlanmış olan LOV U2 (Lovato),TELGAS 5000 SIMPLEX (Stefanelli) vs vs.dönüşüm kitleri ile , çeşitli motor parametreleri (devir sayısı, gaz kelebeği konumu, motor sıcaklığı v.b.) için verici sinyallerini değerlendiren bir elektronik kontrol ünitesi ve gaz debisini değiştiren debi ayar valfi ile tamamen elektronik bir sistem oluşturmuş ve motordan en yüksek verim elde edilmiştir.

3. Nesil dönüşüm sistemleri
Bu sınıfta da çok yaygın olarak kullanılmayan bu sistemler,üçüncü nesil sıvı LPG püskürtmeli sistemlerdir.Plastik manifoldlu araçların artmasıyla üçüncü nesil sistemler de çoğalmaktadır.

LPG DÖNÜŞÜMÜ (OTOGAZ MONTAJI)
Üstün Oto Gaz Dönüşüm Sistemleri. olarak sektörün en eskilerinden olan firmamız her türlü benzinle çalışan araca LPG DÖNÜŞÜMÜ (OTOGAZ MONTAJI) işlemlerini profesyonel olarak yapmaktadır.TSE tarafından verilen “ HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ”, Makina Mühendisleri Odası tarafından verilen “ MÜHENDİSLİK YETKİ BELGESİ ” ve Serbest Mühendislik Müşavirlik Belgesi olan “ SMM ” belgesine sahiptir.OTOGAZ sektörünün ilklerinden olmanın avantajı ile deneyimli,profesyonel ve bilgi birikimi olan yetişmiş PROFESYONEL OTOGAZ MONTAJ USTALARI vasıtası ile her türlü benzinli araca LPG DÖNÜŞÜMÜ (OTOGAZ MONTAJI) yapmaktayız.Lpg Dönüşümlerimizde orjinal yedek parça kullanılmakta olup,Otogaz Montajı yapan ustalarımız konunarında sertifikalıdır. Otogaz montaj kitlerimiz ve diğer yedek parça ekipmanlarımız bu konudaki dünya standardı olan E-CE-R 67 ve TSE standartlarına uygundur.
Aracınıza OTOGAZ MONTAJI yaptırmadan önce, bizden teknik bilgi almanızı ve bilgi almadan montaj yaptırmamanızı tavsiye ederiz.
Otogaz Sistemleri montajı yaptıracak araç sahipleri ,LPG montajından sonraki alacakları hizmetleri,yedek parça garantisi ve servis garantisini de dikkate almaları kendi menfaatleri açısından uygun olacaktır.

Unutmayın “KALİTEYİ UCUZA ALAMAZSINIZ”.Üstün Oto Gaz Dönüşüm Sistemleri. olarak satmış olduğumuz ürünlerimiz “KALİTELİ,GÜVENİLİR ve KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN MÜMKÜN MERTEBE EN HESAPLI “ şekilde sizlere hizmetinize sunmaya çalışmaktayız.